Miele

Miele WTZH 130 WPM TDos Kurutmalı Çamaşır Makinesi A Sınıfı 8 Kg Yıkama - 5 Kg Kurutma

Fiyat
:
0,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ürün Açıklaması

  ***Bu ürün içerisinden "6 Aylık Deterjanınız Hediye" kuponu çıkmaktadır***


   
  1600 d/dak

  A Enerji Sınıfı

  8 kg yıkama - 5 kg kurutma

  Eğimli panel

  GxYxD 596x850x714

  WPM su kontrol sistemi: WPM, su seviyesi sensörü ve yüzey şalter sayesinde su hasarlarına karşı maksimum koruma sunar. Besleme hortumu aynı zamanda metal ile sarılmış ve bu sayede dış hasarlara karşı da korunmuştur. Yerden tasarruflu bu su koruma sistemi, genellikle dar yerlerde bulunan çamaşır kurutma makineleri veya üstten doldurmalı modeller için uygundur.


  Emaye Ön Yüzey: Miele, ön yüzeyleri emayeli çamaşır makineleri, kurutucular ve çamaşır kurutma makineleri sunan yegane ev cihazları üreticisidir. Yüksek kaliteli emayeli ön yüzey çizilme, asit ve korozyona dayanıklı, kolay temizlenir ve solmaz özelliktedir.

  20 Yıl dayanıklılık testi : Yoğun kalite gereksinimleri karşılamak için Miele geliştirme esnasında tüm cihazlarını ağır koşullar altında test ediyor. Cihazlar bu testlerde cihazlar 19.000 saat yıkama ve kurutma işlemi gerçekleştirmelidir. Bu sırada yakl. 5.000 farklı programlar uygulanır. Bu, günlük çamaşıra bakıldığında, 20 yıldan daha uzun bir süre boyunca haftada ortalama 3,5 saat çalışma süreli yakl. 5 programa denk gelir.

  Leke Türü Seçebilme: Miele çamaşır kurutma makinesinde tek seferde 3 adet olmak üzere, toplamda 23 farklı leke türü etkili bir şekilde giderebilir. İlgili program seçeneğini seçmeniz yeterli – yıkama programı optimum şekilde kirlenmeye uygun olarak ayarlanır. Entegre edilmiş leke rehberi, ilgili lekelere uygun olarak size ekran üzerinden bilgiler sağlar. Sadece Miele'de.

  Doluluk göstergesi ve dozaj önerisi: Bu akıllı fonksiyon sayesinde çamaşır makinenizi aşırı doldurulmaz ve deterjan dozu en uygun miktarda verilir. Cihaz, yükleme esnasında geçerli yıkama miktarını ölçer ve daha ne kadar çamaşır yükleyebileceğinizi gösterir. Ayrıca, ekranda önerilen optimum yıkama ürünü miktarı gösterilir. Bu sayede daima çevre dostu ve mükemmel sonuçlar elde edersiniz.

  AutoClean (patentli): Patentli AutoClean deterjan kutusu her yıkama programı esnasında güçlü su akımları ile derinlemesine temizlenir. Deterjan kalıntıları bu sayede derinlemesine temizlenir. Düz yüzey bu etkiyi daha da verimli hale getirir. Deterjan gözleri bu sayede daima temiz kalır.

  Wi Fi Connect: Evlerde bulunan WiFi modemi üzerinden Miele@mobile uygulamasına bağlanmak çok kolay.

  Program Yönetimi: Program yöneticisindeki ayarlarla, yıkama ve kurutma işlemini kişisel ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz, örn:yoğun: Standart program süresinde daha iyi bir yıkama etkisi. Eco: aynı yıkama etkisinde daha çok enerji tasarruflu.Ekstra koruyucu: Maksimum çamaşır koruma ve ütüleme kolaylığı.

  Çoklu Dil Desteği: Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde anlayabilmeniz için cihazınızın, bilgi ve göstergeleri çeşitli dillerde sunabilme özelliği bulunmaktadır. Dil menüsünde istediğiniz dili seçin. Bu süreçte bir bayrak size yol gösterecektir. Böylece gideceğiniz yere kolaylıkla varabilirsiniz, anlamadığınız bir dil ayarlanmış olsa bile.

  PowerWash: Powerwash'lı Miele kurutmalı çamaşır makineleri, en iyi temizlik sonuçlarına ulaşır ve aynı zamanda, en küçük yıkama yüklerinde bile çok ekonomik çalışırlar. Spin&Spay adlı yenilikçi yıkama teknolojisi, özellikle düşük bir su seviyesi sağlar ve bu sayede önemli ölçüde daha az ısınma enerjisine ihtiyaç duyulur. Bunun yanında tüm program süreleri makuldür. Hiç bir yıkama programı üç saatten daha fazla sürmez, buna enerji tasarruf programı Pamuklu Eco dahildir.  CapDosing: Miele porsiyon kapsülleri ile çamaşırlarınız için özel uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Doğrudan yumuşatıcı gözüne yerleştirin. Kapsül, tam otomatik olarak en doğru zamanda dozajlanır. Seçim size kalmış: 6 adet deterjan (Spor, Kuştüyü, Outdoor, Yünlü, İpekli, Emprenyeleme), 3 yumuşatıcı (Aqua, Nature, Cocoon) ile inatçı lekelere karşı Boost.  QuickPowerWash: QuickPowerWash programı sayesinde en kısa sürede en iyi yıkama sonuçları garanti. Ekonomik PowerWash teknolojisinin verimli bir kondens kurutmayla bir araya gelmesiyle, 4 kg çamaşır sadece 2 saat 45 dakikada, 5 kg çamaşır ise XL-Model'de 3 saat 15 dakikada mükemmel şekilde yıkanır ve kurutulur.

  TwinDos: TwinDos ile otomatik dozaj sadece kullanışlı değil, aynı zamanda mükemmel saflık sağlıyor: UltraPhase 1 ve 2, cihazınızı en iyi sıvı deterjan sistemi yapıyor. TwinDos, UltraPhase 1 ve 2 deterjanlarını en uygun zamanda yıkama sürecine dahil eder ve bu şekilde en iyi yıkama etkisini elde eder. Ayrıca TwinDos, dozaj işlemini, manuel dozaj işlemine karşılık %30'a varan deterjan tasarrufu elde edebileceğiniz şekilde hassas uygular.  Termal Sıkma: Kurutma işlemi öncesinde kumaşlar sıcak bir hava akımında hareket ettirilir ve kademeli olarak sıkılır. Böylece kurutma işleminden önce çamaşırdaki su miktarı azaltılır - bu da zamandan ve elektrikten tasarruf sağlar.

  Miele çamaşır kurutma makineleri çevre dostudur ve sadece gerektiği kadar su ve elektrik tüketir. Çamaşır kurutma makinesi A enerji verimi sınıfında olduğu gibi A yıkama etkisi sınıfına dahildir.

  Su Miktar Sayacı: Bazı Miele kurutmalı çamaşır makineleri, miktar otomatiğinin yanı sıra bir su miktarı sayacına da sahiptir: Hassas bir çark tekerleği sayesinde su girişi çok hassas bir şekilde ölçülür ve kontrol edilir. Bu, su tasarrufu sağlar – çok ekonomik ve çevre dostu.

  ProfiEco Motor: Miele kurutmalı çamaşır makineleri özellikle çok güçlü motorlar sunar. ProfiEco motoru buna ek olarak özellikle tasarruflu ve sessizdir. Daha az enerji tüketir ve aşınmaz. Uzun yıllar boyunca verimli ve konforlu yıkama ve kurutma için.

  Hassas kıyafetler: Yün içermeyen, tüm elle yıkama tekstillerini yıkar ve korur.

  Patentli Tüy Arındırma: on kurutma işleminden geri kalan tüyler, bu program sayesinde tamamen ortadan kaldırılır. Kondense kanalı, alkaliler kabı ve kazan birkaç dakika içerisinde tamamen tüylerden arındırılır. Tüyler sebebiyle meydana gelen renk değişimleri bu sayede tamamen önlenir.

  Patentli Petek Dokulu Kazan: Benzersiz Miele petek dokumalı kazan sayesinde çamaşırlar ince bir su filmi üzerinde nazikçe süzülür. Giysiler bu sayede korunur, homojen kurutulur ve daha etkili bir şekilde düzleştirilir.

  Kırışmayı Önleme: Çamaşırlarınızı program akabinde hemen çıkaramıyorsanız da kırışmayı önleyen özellik devreye girer ve çamaşırlarınızı düzenli aralıklarda kabartarak kırışıkların oluşmasını önler.

  Steam Care: SteamCare, buhar yardımıyla tekstilleri kolay ve etkili bir şekilde düzleştirir.  Ütüleme külfetini bu sayede kanıtlandığı üzere %50* oranında azaltılıyor. Bazı kumaşlarda ise ütüleme ihtiyacı tamamen gideriliyor. "Buharlı düzleştirme" fonksiyonuyla giysinizi tek adımda yıkayabilir ve düzleştirebilirsiniz. "Finish Buhar" ile halihazırda yıkanmış, nemli kumaşları ütüleyebilirsiniz. "Tazeleme" ile kısa süre giyilmiş, temiz tekstiller tazelenir ve düzleştirilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.