Samsung  - SM-R840NZSATUR

Galaxy Watch3 45mm Mystic Silver (SM-R840)

Fiyat
:
0,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Galaxy Watch3
  En gelişmiş dijital doktorunuz akıllı saatinizle her zaman yanınızda.
  Şimdiye kadarki en gelişmiş Galaxy saatle tanışın. Galaxy Watch3 akıllı telefon özelliğiyle önde gelen sağlık teknolojilerini tek bir cihazda buluşturuyor. Tüm sağlık değerlerinizi zahmetsizce görüntüleyebileceğiniz Galaxy Watch3 ile sağlığınız artık tamamen sizin elinizde.
  *Renk, boyut ve model seçenekleri bölgenize göre değişiklik gösterebilir.
  *Kayış model çeşitleri ülkenize göre değişiklik gösterebilir.
  *Kullanılan görseller sadece tanıtım amaçlıdır.
  *Kullanıcı arayüzü değişiklik gösterebilir.
  Uygulamalar arası kolay geçiş için bezel kontrolü sağlayan tek akıllı saat.
  Böyle bir performansa ancak bezel kontrolü yakışırdı. 45mm ya da 41mm, dilediğniz boyutu seçin. İkisi de eşsiz özelliklere sahip Watch3 akıllı saatler Mystic Black, Mystic Silver ve Mystic Bronze renkleri ile keşfedilmeyi bekliyor.
  *Renk, boyut ve model seçenekleri bölgenize göre değişiklik gösterebilir.
  Daha büyük ekranıyla artık hem daha rahat hem daha ince.
  Daha büyük ekranı sayesinde bezel kontrol deneyimi daha başka bir anlam kazanacak. Yenilenen daha ince ve küçük tasarımı ile Galaxy Watch3 artık %15 daha hafif. Zarif duruşu ve inceltilmiş ekranı ile görünüşünüzü tamamlayacak tek eksik parça artık hazır.
  *Görseller Paslanmaz çeliğe sahip 45mm Galaxy Watch3 ve 46mm Paslanmaz çelik Galaxy Watch modellerini kıyaslamaktadır. Ölçülen noktaya göre boyutlar farklılık gösterebilir.
  Benzersiz bir kayış kalitesi.
  Gerçek deri kayışa sahip Galaxy Watch3 tarzınızdan ödün vermemeniz için tasarlandı. Eskitilmiş deri doğal bir görünüm yaratırken kayışın ters yüzeyinde ise renk değişimine karşı koruyucu bir yüzey bulunur.
  Eşleştirin, yakıştırın.
  Galaxy Watch3'ünüzü farklı ekran seçenekleriyle baştan yaratmak için seçenekleri eşleştirin, tarzınıza yakıştırın. 40'tan fazla seçenekle şık bir gövde yaratabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz uygulamalara erişim hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için ilgili bölümü okuyun.
  Nabzınızı bileğinizden takip ederek kontrolü elinize alın
  Follow your heart rhythm with ECG monitoring
  Touch the watch's back button for up to 30 seconds to have its built-in electrode sensor measure your heart rhythm. This ECG on the go tests for atrial fibrillation (Afib), then shows your measurements at a glance. See results over time from your phone, get the report, and share for more insights.
  *Requires Galaxy smartphone, running Android 7.0 OS or above, and Galaxy Watch Active2 or upcoming Galaxy Watch device(s) to be paired. *THE ECG RECORDING OR SAMSUNG HEALTH MONITOR APP IS NOT INTENDED TO DETECT A HEART ATTACK. IT IS NOT INTENDED TO REPLACE TRADITIONAL METHODS OF DIAGNOSIS OR TREATMENT.*Availability may vary by market. (Currently available in Korea. Will be available in the USA and other countries after obtaining regulatory clearance/approval/grant.)
  Dahili Oksijen seviyesi ölçme özelliği ile daha rahat nefes alıp verin.
  Galaxy Watch3 ile egzersiz alışkanlıklarınızı bir üst seviyeye taşıyın! Galaxy Watch3 kanınızdaki SpO2 seviyesini ölçmek için kırmızı LED ve mor ötesi ışıklardan faydalanır. Oksijen doygunluğu seviyesi doğrudan fiziksel hareketlilikle ilgilidir.
  *Bu özellik Japonya, Angola, Güney Afrika, Tayland, İran, Libya, Fransa, Cezayir ve Brezilya'da geçerli değildir.
  *Uygunluk durumu konuma göre farklılık gösterebilir.
  *SpO2 deri altı oksijen yoğunluğunu ölçmek olarak tanımlanır. İnsanlar için %95 ile 100 arası değerler normal kabul edilir. Sonuçlar yoğun egzersiz temposuna, havadaki oksijen miktarı ve kişinin sağlık koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
  Telefonunuz, attığınız her adımda güvende.
  Düşme algılama özelliği sayesinde adımlarınızı korkusuzca atın. Ani düşüşleri algılayan geliştirilmiş hız ölçümü sayesinde konumunuzu hemen Acil Durum bağlantılarınıza bildirir.
  *Galaxy Watch3 sert düşüşlerde ve hareketsizlik halinde Acil Durum araması yapabilir ve Acil Durum bağlantılarına mesaj gönderebilir.
  *Galaxy Watch3 her düşüşü algılayamaz.
  *Fiziksel aktiveleriniz ne kadar yoğunsa düşme algılama özelliğini de o kadar kolay aktif olur. Yapılan egzersizlerin sert etkileri yanılgıya sebep olabilir.
  Deliksiz bir uyku çekin.
  REM döngülerinizi kaydeden Galaxy Watch3 siz uyurken bile sizin rahatınızı düşünür. Uyku kalitenizi artırmak için rapor oluşturur. Samsung, Amerika Ulusal Uyku Vakfı ile bir araya gelerek faydalı ipuçları ve eğitici içeriklerle uyku kalitenizi artırmayı amaçlamaktadır.
  *Uyku kontrolü özellikleri (REM, derin uyku ve toplam uyku süresi) bağımsız olarak değerlendirilebilir. Akıllı telefon eşlemesiyle uyku puanlaması yapabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
  Egzersizlerinizde sınır tanımayın.
  Galaxy Watch3 ile hareketsizlik tarihe karışıyor. 120'den fazla evde egzersiz programı ile pandemi döneminde sağlığınızdan bir şey kaybetmeyin. Dilediğiniz videoyu seçin, telefonunuza yansıtın, eş zamanlı kalp ritminizi görün. Daha doğru sonuçlar için Ridge Sport Band kullanın.
  *Egzersiz izlencesi bağımsız olarak kullanılabilir. Kaydedilen veriler belli bir süre sonra silinebilir. Akıllı telefon eşleşmesi yaparak tüm verilerinizi saklayabilirsiniz.
  *Bu özellik genel sağlığın ve egzersiz alışkanlarının iyileştirilmesi için geliştirilmiştir.
  *Akıllı telefon, TV ve Ridge Sport Band ayrı olarak satılır.
  *Egzersiz programları konuma bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
  Her adımınızı geliştirin.
  Hareket halindeyken temponuzu korumaya yardımcı Galaxy Watch3 ile formda kalın, olası incinmelerin önüne geçin. Geliştirilmiş algoritması ile hareketlerinizi geliştirirken VO2 değerlerinizi ölçün. Günlük, aylık ve haftalık performans analizinizi her an yanınızda taşıyın.
  *Detaylı analiz sadece akıllı telefon eşleşmesi ile görüntülenebilir.
  Kesintisiz bir sohbet deneyimi.
  Yeni bir mesaj aldığınızda Galaxy Watch3 önceki konuşmaları da ekrana getirerek verimli bir sohbet deneyimi sunar. Egzersiz yaparken durmanıza gerek kalmadan tek bir dokunuşla resimleri görüntüleyebilirsiniz.
  *Destekelenen mesajlaşma uygulamaları bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
  *Özelliği kullanabilmek için akıllı telefonunuzu Galaxy Watch3 ile eşleştirmeniz gereklidir. Kablosuz ağ/Mobil veri bağlantısı olmadan bu özellik kullanılamaz.
  Hızlı cevap özelliği ile mesajlar cevapsız kalmasın.
  Hızlı cevap özelliği ile hareket halindeyken bile anında cevap yazın. Galaxy Watch3 gelen mesajları ve görselleri analiz ederek en uygun cevabı önerir. Yemek, kutlama, selfie ve daha fazla kategoride cevap içerir.
  *Özellik sadece Korece, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Rusça, Ukraynaca ve Lehçe dillerinde kullanılabilir.
  Mesajlarınıza hareket katın.
  Bitmojiler ile iletişim tarzınızı değiştirin. Sevdiklerinizle konuşurken kişiselleştirilmiş Bitmojinizi yaratarak farklılık yaratabilirsiniz.
  *Bitmoji Snap Inc. hizmetidir.
  *Bitmoji için 10.84 sürüm ya da sonrası kurulu olmalıdır.
  *Bitmoji sadece Mesaj uygulamasında kullanılabilir.
  *Bu hizmet bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
  *Özelliği kullanabilmek için akıllı telefonunuzu Galaxy Watch3 ile eşleştirmeniz gereklidir. Kablosuz ağ/Mobil veri bağlantısı olmadan bu özellik kullanılamaz.
  Express yourself in more ways than one
  Add a little more of you to your messages with AR Emojis. On your way? Show it. Laughing? Express it. It's easy to get the message across.
  *AR Emoji feature is compatible with Galaxy smartphones supporting One UI 2.5 and above.*AR Emoji feature only supported on the Message app.*Wi-Fi/LTE connection is required on Galaxy Watch3 and feature requires pairing with smartphone.
  The beat goes on and on
  Your music doesn't stop as you go from one device to another. Play a song on your Galaxy Note20, then open it with the Samsung Music app icon on your watch face to easily switch songs from your Galaxy Watch3. Or you can even touch and hold Galaxy Buds Live to get lost in the music.
  *Galaxy Note20 and Galaxy Buds Live sold separately. Availability of Galaxy Note20 and Galaxy Buds Live may vary by country or region.
  The beat goes on and on 
  Your music doesn't stop as you go from one device to another. Play Spotify on your Galaxy Note20, then open it with the Spotify app icon on your watch face to easily switch songs from your Galaxy Watch3. Or you can even touch and hold Galaxy Buds Live to get lost in the music.
  *Must be logged into Spotify. Subscription required.*Availability of Spotify service may vary by country.*Spotify is only supported on devices running version 8.5.56 and later. Requires configuring touchpad settings through the Galaxy Wearables app.*Galaxy Note20 and Galaxy Buds Live sold separately. Availability of Galaxy Note20 and Galaxy Buds Live may vary by country or region.
  • Uygulamalarınızı senkronize edin.
   Her anınızda yanınızda olacak Galaxy Uygulamalarınızı belirleyin, onlarsız güne başlamayın!Telefonunuzdaki fotoğrafları akıllı saatinizden görüntüleyebilirsiniz. Dinlediğiniz müzikleri kontrol etmek için cihazzlar arası geçiş yapabilir, hatırlatıcılarınızı kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey sizin elinizde.
  • Uygulamalarınızı senkronize edin.
   Her anınızda yanınızda olacak Galaxy Uygulamalarınızı belirleyin, onlarsız güne başlamayın!Telefonunuzdaki fotoğrafları akıllı saatinizden görüntüleyebilirsiniz. Dinlediğiniz müzikleri kontrol etmek için cihazzlar arası geçiş yapabilir, hatırlatıcılarınızı kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey sizin elinizde.
  • Uygulamalarınızı senkronize edin.
   Her anınızda yanınızda olacak Galaxy Uygulamalarınızı belirleyin, onlarsız güne başlamayın!Telefonunuzdaki fotoğrafları akıllı saatinizden görüntüleyebilirsiniz. Dinlediğiniz müzikleri kontrol etmek için cihazzlar arası geçiş yapabilir, hatırlatıcılarınızı kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey sizin elinizde.
  *Uygulamalar operatörlere ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
  Harekete hazır mısınız?
  Akıllı olduğu kadar düşünceli de.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.