Son 24 saatte 1 kişi bu ürüne baktı.

Dali Epicon 6

 • Stok Kodu : Epicon 6
 • Stok Durumu : Stokta Yok
 • Marka : DALI
Fiyat Bilgisi için İletişime Geçiniz
Paylaş
Ürün Açıklaması

Devrim yaratan EPICON 6 ile kendi evinizin konforunda sansasyonel müzikal anların yaşamalarına izin verin. Kalıcı bir izlenim yaratmak için tasarlanan hoparlörün dışı , ses kulağa olduğu için göze büyüleyici geliyor.

EPICON 6'nın omurgası DALI'nın yeni sürücü teknolojisidir. İki adet 6 bas 'bas woofer, benzersiz Linear Drive Magnet Sistemi ve çığır açan şerit / yumuşak kubbeli hibrid tweeter sesleri ile geleneksel hoparlör sözleşmelerinde kopar.

EPICON 6, EPICON 2'ye kıyasla 2½ yönlü bir sisteme dayanıyor - 600Hz'nin altında ek bir woofer vuruşu sunuyor. Bununla birlikte, en yüksek frekanslar için EPICON 6, hibrid tweeter'ın bir parçası olarak bir şerit tweeter'i de içeriyor ve gerçekte hoparlörü '2½ + ½ yönlü' bir yapıya dönüştürüyor.

 

Teknik Özellikler
 •  
 • Bass Refleks front hoparlör sistemi
 • Frekans aralığı : 35 Hz - 30.000 Hz
 • Maksimum duyarlılık : 110 dB
 • Nominal empedans : 5 ohm
 • Tavsiye amplifikatör gücü :50 W - 300 W
 • Üst frekans sürücü : 1 x 29 mm soft dome - 1 x 10 x 55 Ribbon
 • Alt frekans sürücü :  2 x 16 cm
 • Kon tipi : Ağaç - Fiber
 • Bi-wire bağlanabilirlilik
 • Ebatlar : 1059 x 320 x 459 cm
 • Birim adet ağırlık : 29.8 kg
 •  
Teslimat ve İade Koşulları

Tüketici (ALICI), 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde;

a. Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,
b. Birden fazla parçadan oluşan mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,
c. Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır. Cayma bildiriminizi cayma hakkı süresi dolmadan {_egemende.com_} yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki iade ve geri gönderim seçeneği üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Cayma hakkınız kapsamında öngörülen taşıyıcı Yurtiçi Kargo olup, {_egemende.com_} yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki iade ve geri gönderim seçeneğinde geri gönderime ilişkin detaylar açıklanmıştır.

Tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:
a. Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
b. Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
c. Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
d. Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
e. Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
f. Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
g. Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
h. Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
i. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
j. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

Ürün Değerlendirmeleri
Çok İyi (1)
% 100
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

Egemen Elektrikli Ev Aletleri Pazarlama A.Ş.
25.01.2023

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Benzer Ürünler