Son 24 saatte 1 kişi bu ürüne baktı.

Miele WWD164 WCS 9kg XL Çamaşır Makinesi

42.990,00 ₺ KDV Dahil
  • Stok Kodu : WWD164 WCS
  • Stok Durumu : Stokta Yok
  • Marka : MIELE
  • Garanti Süresi : 24 Ay
Paylaş
Ürün Açıklaması
  • 9 kg petek dokulu kazan ile XL koruyucu çamaşır bakımı
  • Buharlı ön ütü sayesinde ütüleme kolaylaştı
  • Miele@home - Daha fazla olanak için akıllı ağ iletişimi
  • Özel kullanımlar için mükemmel tamamlama - CapDosing
  • Tasarruflu, güçlü, aşınmaz - ProfiEco motoru

 

Porsiyonlu dozajlama CapDosing

 

Basit ve sürdürülebilir: CapDosing ile daima ideal özel deterjan, yumuşatıcı ve katkı maddesi dozajı.

Rahat ve çevre dostu dozaj

Çamaşırlarınız için özel uygulamaları Miele porsiyon kapsülleri ile çözebilirsiniz. Bu kapsüller % 100 geri dönüştürülmüş plastikten oluşur ve yumuşatıcı haznesine yerleştirilir. Böylece deterjanınız bir yıkama işlemi için kusursuz bir şekilde dozlanır – eksik veya fazla dozlama artık mümkün değil. 6 adet özel çamaşır deterjanı, 3 adet yumuşatıcı, ImpraProtect emprenye maddesi, inatçı kirler için Booster ve CottonRepair seçenekleri mevcuttur.

 

 

 

20 yıllık kullanım ömrü testi yapılmıştır.

Mükemmel bir kalite ve ürün ömrü

Bazı araba motorları 3.000 saatlik teste ihtiyaç duyarken,, biz performansımızı kanıtlamak için 10.000 saate varan bir süre test ediyoruz. Gece ve gündüz.. Kapsamlı ve eksiksiz bir şekilde. Sizlere yıllarca mükemmel sonuçlar sunmak için.

20 yıl mükemmel çamaşır bakımı için test edildi

Bazı araba motorları 3000 saat test edilirken, biz perf. kanıtlamak için10.000 saate varan süre test ediyoruz.

 

Buharlı ön ütü

% 50 daha az ütüleme – Yıkama programından hemen sonra düzleştirme. % 50'ye kadar daha az ütüleme

Ekstra Ön Ütü seçeneğiyle ütü işi yükünüzü % 50'lere varan oranda azaltabilirsiniz. Bu uygulamada yıkama programının sonuna bir düzleştirme işlemi eklenir. Burada çamaşırlar, sıcak ve nemli kazanda hareket ettirilir ve buharla düzleştirilir.

 

Unutulan çamaşırları esnek şekilde sonradan ekleme

Kot, bluz veya çorap fark etmeksizin: AddLoad fonksiyonu sayesinde yıkama işlemi bitmeden kısa bir süre öncesine kadar çamaşır ekleyebilirsiniz. Bu şekilde çamaşırları sadece durulamak veya sıkmak için makineye atabilir veya çıkarabilirsiniz. Böylece günlük hayatınıza mümkün olduğu kadar esneklik katmış olursunuz.

 

Gecikmeli başlatma ve kalan süre göstergesi

Plana uygun: Programı günlük koşuşturmanıza uygun olarak seçim çizelgenize göre çalıştırın.

 

Çizelgeye göre çamaşır bakımı

Gecikmeli başlatma özelliği sayesinde başlatmak istediğiniz yıkama programını serbestçe belirleyebilirsiniz. Bu özellikle gece elektriği fiyat tarifesinden faydalanmak istediğinizde veya programın örn. işten eve geldiğinizde yeni bitmiş olmasını istediğinizde avantajlıdır. Program başlangıçları 24 saate kadar önceden programlanabilir. Ekranda mevcut programın ne zaman biteceğini görebilirsiniz.

Teslimat ve İade Koşulları

Tüketici (ALICI), 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde;

a. Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,
b. Birden fazla parçadan oluşan mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,
c. Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır. Cayma bildiriminizi cayma hakkı süresi dolmadan {_egemende.com_} yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki iade ve geri gönderim seçeneği üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Cayma hakkınız kapsamında öngörülen taşıyıcı Yurtiçi Kargo olup, {_egemende.com_} yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki iade ve geri gönderim seçeneğinde geri gönderime ilişkin detaylar açıklanmıştır.

Tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:
a. Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
b. Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
c. Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
d. Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
e. Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
f. Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
g. Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
h. Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
i. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
j. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

Ödeme Seçenekleri
bankkart

ZİRAAT BANKASI BankKart Combo

Taksit TutarıToplam Tutar
142.990,00 ₺42.990,00 ₺
221.495,00 ₺42.990,00 ₺
314.330,00 ₺42.990,00 ₺
410.747,50 ₺42.990,00 ₺
paraf

HALK BANKASI Paraf

Taksit TutarıToplam Tutar
2 + 210.747,50 ₺42.990,00 ₺
3 + 28.598,00 ₺42.990,00 ₺
axess

AKBANK Axess

Taksit TutarıToplam Tutar
2 + 210.747,50 ₺42.990,00 ₺
3 + 46.141,43 ₺42.990,00 ₺
bonuscard

GARANTİ BANKASI Bonus Card

Taksit TutarıToplam Tutar
3 + 37.165,00 ₺42.990,00 ₺
maximumcard

İŞ BANKASI Maximum

Taksit TutarıToplam Tutar
3 + 37.165,00 ₺42.990,00 ₺
Ürün Değerlendirmeleri
Çok İyi (1)
% 100
İyi (0)
% 0
İdare Eder (0)
% 0
Kötü (0)
% 0
Çok Kötü (0)
% 0
5,0 Puan
1 kişi puan verdi

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek ve puan verebilmek için GİRİŞ yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

Egemen Elektrikli Ev Aletleri Pazarlama A.Ş.
29.08.2023

Bu ürüne daha önce hiç puan verilmedi. İlk Puanı siz verin!

Benzer Ürünler