Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Ödeme Çeşitleri Nelerdir?
 • Ödeme Çeşitleri Nelerdir?

  Egemende.com üzerinden gerçekleştireceğiniz siparişlerinizde tüm ödemelerinizi Kredi Kartınız ile Online olarak yapabilir veya siparişi verip, ödemeyi Havale / EFT ile sipariş tutarını tarafımıza transfer edip siparişinizin ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Bir başka ödeme türü olarak daha önce sitemizdeki kampanyalı ürünlerimizden satın almış üyelerimizin kazanmış olduğu Para Puanlar ile de ödeme işleminizi gerçekleştirebilir, siparişlerinizi biriken Para Puanlarınız ile ücretsiz hale getirip, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

  Ödeme ekranımız birbirinden ayırt edici çizgi ve bilgilerle yön gösterici olup, siparişinizin ödemesini rahatlıkla gerçekleştirebilmeniz üzere dizayn edilmiştir. Ödeme ekranımıza yönlendirildiğinizde güvenlik protokolü aktif olur. Kredi kartı ile ödemelerinizde banka ile gerçekleşen interaktif işlemler sırasında tüm bilgiler tamamen güvenli katman üzerinden iletilir.

  Kredi Kartı ile Ödeme

  İnternet üzerinden gerçekleştirilen siparişlerimizde en çok tercih edilen ödeme çeşidi olan \"Kredi Kartı ile Ödeme\" imkanı ile sitemizden dilediğiniz ürünü sipariş verip, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 8 Farklı bankanın sanal posları üzerinden her bankaya ait farklı taksit seçenekleriyle ödemenizi size en rahat gelecek şekilde seçme imkanı sunmaktayız. Her bankaya ait farklı taksit, ödeme erteleme, ek taksit v.b. kampanyalarımızla siz kullanıcılarımıza daha iyi ve rahat ödeme imkanları sağlamaya çalışmaktayız. Banka / Kredi kartı kampanyalarımızla ilgili bilgileri anasayfada dönen görsellerimizden veya ödeme ekranında bankanızı seçtikten sonra sağ tarafta gelen banka taksit seçenekleri kısmındaki bilgilerden öğrenebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemenin güvenlik açısından son seviyede tutulduğu sitemizde, dünya çapında yüzbinlerce kullanıcısı olan \"GeoTrust SSL Sertifikası\" ile kart bilgilerinizin banka tarafına gönderilirken şifrelenerek, güvenli katman üzerinden bankanıza iletilir.  Kredi kartı ile ödeme işlemini gerçekleştirmek üzere \"Ödeme\" sayfamızfaki \"Kredi Kartı ile Ödeme\" seçeneğini seçiniz. Kredi kartınızın bankasını ve ödemeyi gerçekleştirmek istediğiniz taksit seçeneğini seçiniz. Akabinde kredi kartınızın ön yüzünde bulunan kredi kartının sahibinin adını, kredi kartının numarasını, kredi kartının son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan güvenlik numarası bilgilerinizi girip işleme devam ediniz. Bilgilerinizi girdikten sonra önünüze gelecek sayfada bankanız kartınızın güvenlik açısından doğrulanmasını sağlamak adına sizi 3D ödeme ekranına yönlendirecektir. Bu alanda telefonunuza gelen şifre ile 3D güvenlik işleminden doğrulama yaptıktan sonra sipariş tutarınız belirttiğiniz taksit seçenekleriyle kartınızdan tahsil edilecektir. Kredi kartı ile ödemenizi herhangi bir sebepten dolayı gerçekleştiremez iseniz 0(232) 441 80 90 numaralı telefondan bizimle irtibat\'a geçerek yardım alabilirsiniz.

   

  Para Puan ile Ödeme

  Öncelikle Para Puan uygulamamızdan bahsedecek olursak, Para Puan sitemizden yapmış olduğunuz \"Para Puan Kampanyalı Ürünler\"den kazanacağınız ve TL para birimi ile eşdeğer promosyon puanlarıdır. Para Puan Kampanyalı ürünlerimizden ancak Üyelikli olarak yapacağınız siparişlerden hesabınıza Para Puan kazandırabilir ve sonraki alışverişlerinizde biriken Para Puanlarınızı harcayabilirsiniz. Üyeliksiz gerçekleştireceğiniz siparişlerinizde Para Puan Kampanyalı ürünlerden, Para Puan kazanamazsınız. Biriken Para Puanlarınız ile sitemizden yapacağınız bir sonraki alışverişinizin tamamını veya bir kısmını Para Puanlarınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş tutarı ne olursa olsun biriken Para Puanlarınız ile siparişinizi hiç ödeme yapmadan gerçekleştirme imkanını sunan ender online mağazalardan biri olduğumuzu da vurgulamak isteriz. Para Puanlarınızı ödeme olarak kullanmak için \"Sepet\" ekranında mevcut Para Puanlarınızı siparişinizde kullanmak üzere aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Para Puanlarınızı aktif hale getirdikten sonra sipariş tutarının hesaplandığı alanda, Para Puan tutarınız \"İndirimler\" kısmında - (eksi) bakiye olarak yer alacaktır. Para Puan ile siparişinizi vermeden bu bahsettiğimiz hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

   

  Hediye Çeki ile Ödeme

  Hediye Çeki ile Ödeme işlemi Üyelikli veya Üyeliksiz olarak gerçekleştireceğiniz siparişlerde kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerimizden biridir. Herhangi bir kampanya veya bireysel olarak elde etmiş olduğunuz indirim çeklerinizi dilediğiniz siparişinizde kullanabilir, siparişiniz tutarınız üzerinden indirim sağlayabilir veya siparişinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Hediye Çekleri siparişinizin toplam tutarı üzerinden % (yüzde) olarak veya direkt olarak belirlenen meblağ kadar indirim imkanı sağlamaktadır. Hediye çeklerinin kullanma süreleri sizlere hediye çeki bilgileri ile belirtilir. Elde etmiş olduğunuz hediye çeklerini sadece belirtilen tarihler arasında kullanabilirsiniz. Hediye çekinizi siparişinizde kullanmak üzere aktif etmek için size verilen Hediye Çekinin kodunu \"Sepet\" ekranında \"Çek No\" yazılı alana girip, \"Kullan\" butonuna basarak aktif hale getirebilirsiniz. Bu işlemden sonra Hediye Çekiniz siparişinizde aktif olacak, sağladığı indirim tutarı, toplam tutarlar\'da \"İndirimler\" kısmında - (eksi) bakiye olarak yer alacaktır.

   

  Ödeme çeşitleri ve imkanlarımız hakkında daha fazla bilgi veya her türlü sorularınız için bizlerle iletişim sayfamızdan, 0(232) 441 80 90 numaralı telefonlarımızdan veya info@egemende.com e-posta adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.